Szkoła Podstawowa w Pruszczu

Get Adobe Flash player

PLAN REKOLEKCJI 14 - 16.03.2016 r.

PONIEDZIALEK 14.03.  

Rekolekcje 8:00 - 9:50 

Opiekunowie klas I - III: R. Kurzeja, A. Poćwiardowska, Ad. Nowak

Opiekunowie klas IV - VI: K. Dziuda, B. Smentek, M. Grelewicz

Świelica:

  • 07:00 - 08:00 - Ad. Nowak 
  • 07:50 - 12:00 
      klasy IV - VI - K. Dziuda;
      klasy 0 - III - R. Kurzeja 
  • 12:00 - 16:00

      klasy IV - VI - I. Majewska; 
      klasy 0 - III - I. Szostak-Stanek 


Szkolenie: 8:00 - 12:00 

K. Baumgart, J. Filipowska, A. Frenzel, D. Juńczyk, K. Kozłowska, E. Kubiak, M. Lenz, I. Majewska, I. Manys, B. Nowak, B. Olszówka, U. Pastwa, M. Redmann-Faleńczyk, B. Skrzypczyńska, A. Styczyńska-Zbilska, W. Szatkowska, I. Szostak-Stanek, A. Szupryt-Szopińska 


Próbny sprawdzian klas VI język polski  + matematyka

  • kl. VIa - M. Grelewicz s. nr 6 
  • kl. VIb - Ad. Nowak s. nr 10 
  • dysleksja - czas wydł. B. Smentek s. nr 12   


WTOREK 15.03. 

Rekolekcje: 8:00 - 9:50 

Opiekunowie klas I - III: R. Kurzeja, A. Poćwiardowska, Ad. Nowak 

Opiekunowie klas IV - VI: K. Dziuda, B. Smentek, M. Grelewicz 


Świelica

  • 07:00 - 08:00 - M. Grelewicz
  • 09:50 - 16:00 

       klasy IV - VI - J. Słowik; 
       klasy 0 - III - J. Turkowiak                  


  


Szkolenie: 8:00 - 12:00

K. Baumgart, J. Filipowska, A. Frenzel, D. Juńczyk, K. Kozłowska, E. Kubiak, M. Lenz, I. Majewska, I. Manys, B. Nowak, B. Olszówka, U. Pastwa, M. Redmann-Faleńczyk, B. Skrzypczyńska, A. Styczyńska-Zbilska, W. Szatkowska, I. Szostak-Stanek, A. Szupryt-Szopińska 


Próbny sprawdzian klas VI język angielski 

  • kl. VIa - M. Grelewicz s. nr 6
  • kl. VIb - Ad. Nowak s. nr 10
  • dysleksja - czas wydł. R. Kurzeja s. nr 12 


ŚRODA 16.03. 

Rekolekcje: 8:00 - 8:50 (mała sala) 

R. Kurzeja, A. Poćwiardowska, M. Grelewicz 

Opiekunowie klas 0 - III 9:00 - 10:50 R.Kurzeja, A. Poćwiardowska, Ad. Nowak 

Opiekunowie klas IV - VI 9:00 - 10:50 K. Dziuda, B. Smentek, M. Grelewicz 

Świelica:  

  • 07:00 - 08:30 - K. Dziuda
  • 10:50 - 16:00 -

         klasy IV - VI - J. Słowik;
         klasy 0 - III - J. Turkowiak




Szkolenie 08:00 - 12:00 

K. Baumgart, J. Filipowska, A. Frenzel, D. Juńczyk, K. Kozłowska, E. Kubiak, M. Lenz, I. Majewska, I. Manys, B. Nowak, B. Olszówka, U. Pastwa, M. Redmann-Faleńczyk, B. Skrzypczyńska, A. Styczyńska-Zbilska, W. Szatkowska, I. Szostak-Stanek, A. Szupryt-Szopińska 

 Spotkanie zespołu nauczycieli uczących w klasach IV-VI odbędzie się dnia 8 marca 2016r. o godz. 15.45 w sali nr 6. 

Uwaga szkole pt. "Terning skutecznego nauczyciPlan rekolekcjiela" odbędzie się w dniach:

  1. 17.02.2016r. godz.15.00
  2. 22.02.2016r. godz.15.00
  3. 1.03.2016r. godz.15.00
  4. 10.03.2016r. godz.15.00
  5. 14.03.2016. godz. 8.00
  6. 15.03.2016r. godz. 8.00
  7. 16.03.2016r. godz. 8.00
  8. 5.04.2016r. godz.13.30 podsumowanie treningu

Każde spotkanie trwa 4 godziny. Płatność za kurs do połowy marca 2016r. 

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Pruszczu

ul. Kościelna 4

86-120 Pruszcz

tel.kom. sekretariat 533153653

tel.kom. świetlica 533153853

email: szkolapruszcz@wp.pl

Nasza szkoła

Kamera


Jesteśmy w Internecie


  

Czas


Kalendarz


Godziny lekcyjne

1. 7.55-8.40

2. 8.45-9.30

3.9.40- 10.25

4. 10.35- 11.20

5. 11.25-12.10

6. 12.30- 13.15

7. 13.20- 14.05

8. 14.10- 14.55

9. 15.00- 15.45

Licznik odwiedzin


Gmina Pruszcz